Monter płyt gipsowo- kartonowych Holandia

Holandia
520 - 590 netto za tydzień
Pełny etat
Długotrwałe projekty. Darmowe zakwaterowanie. Narzędzia elektryczne.
Tak, jestem zainteresowanyZobacz więcej

Krótkie wprowadzenie

W Haldu Groep wybieramy najlepszych specjalistów i łączymy ich z najlepszymi klientami, którzy gwarantują całoroczną pracę. W zamian za twój talent i zaangażowanie otrzymujesz od swojego koordynatora dobrą pomoc we wszystkich codziennych kwestiach, na którą zasługujesz! Od rekrutacji, poprzez pomoc z zakwaterowaniem, do rozpoczęcia pracy oraz w wielu innych sytuacjach. Ponadto otrzymujesz co tydzień wypłatę dokładnie na czas. Robimy to wszystko, ponieważ jesteśmy dla pracowników!

Obowiązki

  • Wykonywanie konstrukcji.
  • Mierzenie i przycinanie płyt do właściwego rozmiaru i kąta.
  • Kładzenie izolacji.
  • Przykręcanie płyt do konstrukcji (ściany i sufity).

Wymagania

  • Doświadczenie jako monter płyt gipsowo- kartonowych;
  • Komunikatywna znajomość  języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • 520 € – 590 € netto na tydzień;
  • Punktualną, co tygodniową wypłate;
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy;
  • Wygodne, darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy;
  • 24 dni wakacyjne i 8,33% premii urlopowej rocznie;
  • Pomoc w sprawach administracyjnych;
  • Wysokiej jakości elektronarzędzia marki Hilti;
  • Organizacja kursów VCA;
  • Budowanie emerytury od pierwszego dnia.

Procedura aplikacji

Wstępna rozmowa telefoniczna

Rozmowa kwalifikacyjna

Propozycja

Rozpoczęcie pracy

Chętnie pomogę

Skontaktuj się ze mną.

Krzysztof Moskwa
Rekruter

Podczas składania wniosku ważne jest, aby upewnić się, że podałeś wszystkie niezbędne informacje. Dzięki temu będziemy mogli szybciej odpowiedzieć na Twoja aplikacje.

  1. Czy posiadasz ważny paszport lub dowód osobisty Unii Europejskiej?
  2. Posiadasz prawo jazdy kategorii B i/lub własny samochód?
  3. Mówisz po angielsku lub niemiecku?
  4. Czy posiadasz ważny certyfikat VCA lub chcesz go uzyskać?
  5. Czy potrafisz czytać rysunek techniczny/plan?
Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 64 MB, Maks. pliki: 3.
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

    Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na johan.rubrech@gmail.com