Cieśla Szalunkowy Rotterdam

Rotterdam, Holandia
500 - 540 net / Week
Pełny etat
Dla naszego klienta poszukujemy 12 cieśli szalunkowych, którzy będą pracować przy budowie 168 domów w Rotterdamie. Będziesz także pracował nad nowym InterCityHotel ze 174 pokojami.
Tak, jestem zainteresowanyZobacz więcej

Krótkie wprowadzenie

Dla naszego klienta poszukujemy 12 cieśli szalunkowych, którzy będą pracować przy budowie 168 domów w Rotterdamie. Będziesz także pracował nad nowym InterCityHotel ze 174 pokojami. Biura razem mają około 15 000 m2, a cały projekt obejmuje 50 000 m2. Projekt będzie trwał 29 miesięcy i wykorzystają do tego szalunki Doka.

Obowiązki

  • Wykonywanie szalunków betonowych.
  • Umieszczenie gotowych elementów.
  • Prace montażowe.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Posiadanie certyfikatu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
  • Narzędzia podręczne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Referencje.

Oferujemy

  • 40h pracy tygodniowo.
  • Długotrwałe projekty.
  • Wynagrodzenie 500€-540€ netto tygodniowo.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Narzędzia elektryczne.

Procedura aplikacji

Wstępna rozmowa telefoniczna

Rozmowa kwalifikacyjna

Propozycja

Rozpoczęcie pracy

Chętnie pomogę
Skontaktuj się ze mną

Phone: +31 6 83 302 356
Email: hello@haldugroep.nl

Nick de Graaf
Rekruter

Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 64 MB, Maks. pliki: 2.
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

    Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na johan.rubrech@gmail.com