Hydraulik Holandia

  • Holandia

Holandia
525 - 575 net / Week
Pełny etat
Długotrwałe projekty. Darmowe zakwaterowanie. Narzędzia elektryczne.
Tak, jestem zainteresowanyZobacz więcej

Krótkie wprowadzenie

Chcesz pracować w Holandii na budowie? Haldu Groep jest dostawcą wykwalifikowanych pracowników z branży motoryzacyjnej, budowlanej i inżynieryjnej. Mamy projekty w całej Holandii. Nasi wielcy klienci, tacy jak Dura Vermeer, BAM, ERA Contour, Van Wijnen i Heijmans, stale poszukują wykwalifikowanych pracowników.

Obowiązki

  • Konserwacja, instalowanie i naprawa urządzeń sanitarnych takich jak: instalacje grzewcze, rury wodne;
  • Kanalizacja.
  • Naprawa wycieków.
  • Podłączanie pomp wodnych.
  • Czasami wykonanie spawu (głównie TIG).

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako hydraulik.
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niemieckim
  • Posiadanie dyplomu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
  • Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy

  • 40h pracy tygodniowo.
  • Długotrwałe projekty.
  • 525 € – 575 € netto na tydzień.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Narzędzia elektryczne.

Procedura aplikacji

Wstępna rozmowa telefoniczna

Rozmowa kwalifikacyjna

Propozycja

Rozpoczęcie pracy

Chętnie pomogę
Skontaktuj się ze mną

Phone: +31 6 83 302 356
Email: hello@haldugroep.nl

Nick de Graaf
Rekruter

Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 64 MB, Maks. pliki: 2.
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

    Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na johan.rubrech@gmail.com