Vestigingen | Haldu Groep

Onze vestigingen

Bekijk nu onze 120 vacatures

Onze vestigingen

Naast het hoofdkantoor aan de Hulsbroek 30 in Groesbeek, heeft Haldu Groep ook nog 3 andere vestigingen in Nederland. Deze opereren onder de naam Haldu|DeGraaf en zijn te vinden in Groningen, Heerhugowaard en Hengelo.

Haldu|DeGraaf heeft haar wortels in de technische sector in is sinds februari 2020 een aanvulling op de dienstverlening van Haldu Groep. Op één adres vindt u voortaan zowel de beste mensen voor de bouw als de techniek. Kijk voor meer informatie over Haldu|DeGraaf op www.degraaf.nl.

Hieronder vindt u de contactgegevens van al onze vestigingen en de medewerkers aldaar.

groesbeek

Groesbeek – hoofdkantoor

Neem contact met ons op

Zoek je werk, wil je van werkgever veranderen of heb je juist dringend behoefte aan een extra medewerker? Haldu Groep helpt iedereen op weg. Laat ons weten wat je zoekt en waarom. Zo kunnen we je nog beter helpen.

Contactgegevens

Haldu Groep
Hulsbroek 30
6562JH Groesbeek

T: 024 – 397 7536
E: info@haldugroep.nl

Medewerkers

Maak op deze pagina kennis met onze medewerkers.

Groningen

Groningen

Neem contact met ons op

Zoek je werk, wil je van werkgever veranderen of heb je juist dringend behoefte aan een extra medewerker? Haldu|DeGraaf helpt iedereen op weg. Laat ons weten wat je zoekt en waarom. Zo kunnen we je nog beter helpen.

Contactgegevens

Haldu|DeGraaf Groningen
Moermanskweg 2
9723HM Groningen

T: 050 – 527 6858
E: groningen@degraaf.nl

Medewerkers

Johan Dijkhuizen, j.dijkhuizen@degraaf.nl
Martin Sterken, m.sterken@degraaf.nl
Renke Lentz, r.lentz@degraaf.nl
Quirine van Loon, q.vanloon@degraaf.nl

heerhugowaard

Heerhugowaard

Neem contact met ons op

Zoek je werk, wil je van werkgever veranderen of heb je juist dringend behoefte aan een extra medewerker? Haldu|DeGraaf helpt iedereen op weg. Laat ons weten wat je zoekt en waarom. Zo kunnen we je nog beter helpen.

Contactgegevens

Haldu|DeGraaf Heerhugowaard
W.M. Dudokweg 4a
1703DB Heerhugowaard

T: 072 – 567 3990
E: heerhugowaard@degraaf.nl

Medewerkers

Sander Velthuijsen, s.velthuijsen@degraaf.nl
Johan Dop, j.dop@degraaf.nl

hengelo

Hengelo

Neem contact met ons op

Zoek je werk, wil je van werkgever veranderen of heb je juist dringend behoefte aan een extra medewerker? Haldu|DeGraaf helpt iedereen op weg. Laat ons weten wat je zoekt en waarom. Zo kunnen we je nog beter helpen.

Contactgegevens

Haldu|DeGraaf Hengelo
Hazenweg 84
7556BM Hengelo

T: 074 – 250 3535
E: hengelo@degraaf.nl

Medewerkers

Tom uit het Broek, t.uithetbroek@degraaf.nl
Johnny van Duiven, j.vanduiven@degraaf.nl
Michel Dilmec, m.dilmec@degraaf.nl