Praca Stolarz budowlany Norwegia

Holandia
520 € – 570 € netto na tydzień
Pełny etat
Chcesz pracować jako stolarz budowlany w Holandii i bardzo dobrze zarabiać bez dodatkowych opłat za mieszkanie ? Zacznij współprace z nami z Haldu Groep !
Tak, jestem zainteresowanyZobacz więcej

Krótkie wprowadzenie

Haldu Groep poszukuje zmotywowanych stolarzy budowlanych! Chcesz pracować w Holandii na budowie?Poszukujesz pracy na dłuższy okres czasu z możliwością kontraktu na czas nieokreślony? Chcesz również pracować dla najlepszych holenderskich firm budowlanych? To jesteś w Haldu Groep pod właściwym adresem! Nasi najlepsi klienci, tacy jak Dura Vermeer, BAM, Van Wijnen, Ballast Nedam, VolkerWessels of TBI, szukają nowych talentów. Dzięki nim, możemy zagwarantować Ci dobrą pracę na terenie całej Holandii wraz z darmowym, godnym mieszkaniem w pobliżu miejsca zatrudnienia.

Obowiązki

  • Montowanie okien, drzwi,
  • Montaż konstrukcji drewnianych,
  • Tworzenie drewnianych schodów.
  • Inne prace cieślarskie.

Wymagania

  •  Doświadczenie jako stolarz budowlany;
  • Komunikatywna znajomość  języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • 520 € – 570 € netto na tydzień;
  • Punktualną, co tygodniową wypłate;
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy;
  • Wygodne, darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy;
  • 24 dni wakacyjne i 8,33% premii urlopowej rocznie;
  • Pomoc w sprawach administracyjnych;
  • Wysokiej jakości elektronarzedzia marki Hilti;
  • Organizacja kursow VCA;
  • Budowanie emerytury od pierwszego dnia.

Procedura aplikacji

Wstępna rozmowa telefoniczna

Rozmowa kwalifikacyjna

Propozycja

Rozpoczęcie pracy
Chętnie pomogę
Skontaktuj się ze mną

Numer telefonu: +316 20 25 02 82
E-mail: hello@haldugroep.nl

Krzysztof Moskwa
Rekruter

Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 64 MB, Maks. pliki: 3.
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.