Praca monter płyt gipsowo Nijmegen

Holandia
510 € – 550 € netto na tydzień
Pełny etat
Chcesz pracować jako monter płyt gipsowo w Holandii i bardzo dobrze zarabiać bez dodatkowych opłat za mieszkanie ? Zacznij współprace z nami z Haldu Groep !
Tak, jestem zainteresowanyZobacz więcej

Krótkie wprowadzenie

W Haldu Groep wybieramy najlepszych specjalistów i łączymy ich z najlepszymi klientami, którzy gwarantują całoroczną pracę. W zamian za twój talent i zaangażowanie otrzymujesz od swojego koordynatora dobrą pomoc we wszystkich codziennych kwestiach, na którą zasługujesz! Od rekrutacji, poprzez pomoc z zakwaterowaniem, do rozpoczęcia pracy oraz w wielu innych sytuacjach. Ponadto otrzymujesz co tydzień wypłatę dokładnie na czas. Robimy to wszystko, ponieważ jesteśmy dla pracowników!

Obowiązki

  • Wykonywanie konstrukcji.
  • Mierzenie i przycinanie płyt do właściwego rozmiaru i kąta.
  • Kładzenie izolacji.
  • Przykręcanie płyt do konstrukcji (ściany i sufity).

Wymagania

  • Doświadczenie jako monter płyt gipsowo- kartonowych;
  • Komunikatywna znajomość  języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • 510 € – 550 € netto na tydzień;
  • Punktualną, co tygodniową wypłate;
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy;
  • Wygodne, darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy;
  • 24 dni wakacyjne i 8,33% premii urlopowej rocznie;
  • Pomoc w sprawach administracyjnych;
  • Wysokiej jakości elektronarzędzia marki Hilti;
  • Organizacja kursów VCA;
  • Budowanie emerytury od pierwszego dnia.

Procedura aplikacji

Wstępna rozmowa telefoniczna

Rozmowa kwalifikacyjna

Propozycja

Rozpoczęcie pracy
Chętnie pomogę
Skontaktuj się ze mną

Numer telefonu: +316 20 25 02 82
E-mail: hello@haldugroep.nl

Krzysztof Moskwa
Rekruter

Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 64 MB, Maks. pliki: 3.
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.