Praca Hydraulik Zagranica

Holandia
525 - 605 netto za tydzień
Pełny etat
Chcesz pracować jako hydraulik w Holandii i bardzo dobrze zarabiać bez dodatkowych opłat za mieszkanie ? Zacznij współprace z nami z Haldu Groep !
Tak, jestem zainteresowanyZobacz więcej

Krótkie wprowadzenie

 Jeśli jesteś doświadczonym hydraulikiem , jesteś na bieżąco z systemami hydraulicznymi używanymi w twojej pracy i szukasz nowych wyzwań w Holandii? To dobrze trafiłeś . Poszukujemy profesjonalistów w swoim fachu którzy nie boja się dużych i wymagających projektów . Współpracujemy z największymi firmami w kraju tulipanów takimi jak : BAM ,Dura Vermeer, Van Wijnen , Heijmans, którzy czekają właśnie na ciebie.

Obowiązki

  • Montaż instalacji wodnych i kanalizacyjnych;
  • Naprawa, instalacja i konserwacja urządzeń sanitarnych;
  • Instalacja i podłączanie urządzeń grzewczych;
  • Renowacje instalacji wodnych i kanalizacyjnych.

Wymagania

  • Doświadczenie jako hydraulik;
  • Komunikatywna znajomość  języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • 525 - 605 netto za tydzień;
  • Punktualną, co tygodniową wypłate;
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy;
  • Wygodne, darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy;
  • 24 dni wakacyjne i 8,33% premii urlopowej rocznie;
  • Pomoc w sprawach administracyjnych;
  • Wysokiej jakości elektronarzędzia marki Hilti;
  • Organizacja kursów VCA;
  • Budowanie emerytury od pierwszego dnia.

Procedura aplikacji

Wstępna rozmowa telefoniczna

Rozmowa kwalifikacyjna

Propozycja

Rozpoczęcie pracy
Chętnie pomogę
Skontaktuj się ze mną

Numer telefonu: +316 20 25 02 82
E-mail: hello@haldugroep.nl

Krzysztof Moskwa
Rekruter

Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 64 MB, Maks. pliki: 3.
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.