Állásajánlatok vízvezeték szerelő székesfehérvár

Hollandia
525 - € 605 nettó hetente
40 óra / hét
Ingyenes szállás biztosított, a holland törvényeknek megfelelő szabványok (SNF tanúsítvánnyal); Hosszú távú projektek; Doboz: Elektromos szerszámok biztosítva.
JelentkezésOlvass tovább

Információ a pozícióról

Tudsz segíteni irodaházak, kórházak és iskolák szaniter- és csövek felszerelésében és felújításában? Akkor a Haldu Groep, egy megbízható és jól ismert holland építőipari szakképzett munkaerőt keres Önt!

Feladatok:

  • Kigörgetése Összes cső elhelyezése (réz és acél);
  • Szaniter helyiségek, gáz, víz és központi fűtés összeszerelése, véglegesítése;
  • Vízszivattyúk;
  • Bekötése;
  • Kazánházban végzett munka (vastagfalú központi fűtési munka);
  • Néha vastag falú központi fűtés hegesztése (többnyire TIG).

Követelmények

  • Közműves vízvezeték-szerelői munkatapasztalat;
  • Érthető német vagy angol nyelvtudás;
  • Elektromos szerszámokat biztosítunk Önnek (a kéziszerszámokat a jelöltnek saját kezűleg kell megszerveznie);

Ajánlatunk

  • Kihívásokkal teli munka, legalább heti 40 órában;
  • Hosszú távú projektek;
  • 525 - € 605 nettó hetente;
  • Ingyenes szállás biztosított, a holland törvények szerinti szabványok (SNF tanúsítvánnyal);
  • Cégünk útmutatása, hogy otthon érezze magát egy távoli országban;
  • Elektromos szerszámok.

Tanúsítványok

A Haldu Group és leányvállalatai az építőiparban és a mérnöki munkákban alkalmazottakként garantálják az optimális szolgáltatást. Ezért mindig az ABU és az NBBU kollektív szerződései alapján dolgozunk a munkaerő-kölcsönzésben.

  • ABU és NBBU (Hollandiai Foglalkoztatási Ügynökségek Szervezetei)
  • NEN-4400-1 tanúsítvány
  • Tanúsított Flex Home

Pályázati eljárás

Alkalmazás

Telefonon átvizsgálják

Interjú

Ajánlatot

Elkezdhetsz dolgozni
Kérdése van?
Kérjük, lépjen kapcsolatba Barbara toborzónkkal.

Telefonszám: +31 (0)24 397 7536
E-mail: hello@haldugroep.nl

Kérlek válaszolj az alábbi kérdésekre! Ezt követően Recruiter munkatársunk felveszi veled a kapcsolatot.
Dobd a fájlt ide, vagy
Max. file size: 64 MB, Max. files: 3.
    Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.